Serenia Industrial Park, Taman Sepang, Sepang
Taman Sepang, Sepang, Selangor
RM 5,800,000
3
BM
9,000
kps (lantai)
RM 644
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Serenia Industrial Park
Factory fo Sale at Sepang (Near Klia)
FOR SALE | 3-STOREY SEMI-D FACTORY – BANDAR SERENIA, SEPANG
ASKING PRICE: RM5.8MIL
PROPERTY DETAILS
• Semi-Detached Factory (Intermediate)
• Land: ±10,200 sqft | Built-Up: ±9,000 sqft
• Freehold | Bumi Lot | Individual Title
• Ceiling 22 ft | Roller Shutter 16.4 ft
• Floor Loading: GF 10 kN/m², 1F 7.5 kN/m², 2F 5 kN/m²
• 1.35-Ton Passenger Lift
• Power Supply: 150AMP
• 66 ft Wide Access Road
LOCATION
• Near KLIA & KLIA2
• Easy access: ELITE, NSE, MEX (via Dengkil Bypass)
• ERL to KL Sentral / Airports
• Approx. 60km to Port Klang
Contact for viewing:
[Ewat Khairul (REN81969) & 0***** ]
Esprit Estate Agent Sdn Bhd
Whatsapp Link = www.h*****
ASKING PRICE: RM5.8MIL
PROPERTY DETAILS
• Semi-Detached Factory (Intermediate)
• Land: ±10,200 sqft | Built-Up: ±9,000 sqft
• Freehold | Bumi Lot | Individual Title
• Ceiling 22 ft | Roller Shutter 16.4 ft
• Floor Loading: GF 10 kN/m², 1F 7.5 kN/m², 2F 5 kN/m²
• 1.35-Ton Passenger Lift
• Power Supply: 150AMP
• 66 ft Wide Access Road
LOCATION
• Near KLIA & KLIA2
• Easy access: ELITE, NSE, MEX (via Dengkil Bypass)
• ERL to KL Sentral / Airports
• Approx. 60km to Port Klang
Contact for viewing:
[Ewat Khairul (REN81969) & 0***** ]
Esprit Estate Agent Sdn Bhd
Whatsapp Link = www.h*****
Kemudahan bersama
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,800,000.
Taman Sepang, Sepang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 9,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.