NCT Smart Industrial Park @ Sepang, NCT Smart Industrial Park, Sepang
Jalan Langat Lestari, 64000 Sepang, Selangor, NCT Smart Industrial Park, Sepang, Selangor
Lihat ke Tawaran
RM 3,800,000
4
BM
7,035
kps (lantai)
RM 540.16
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang NCT Smart Industrial Park @ Sepang
Brand New Nct Smart Industrial Park Sepang 2 Storey Semi D Factory
2 Storey Semi D Factory for Sale @ Nct Smart Industrial Park Sepang
Located in a Managed Industrial Park with ESG and GreenRE Certified
Built up : 7,035 sqft
Land size : 12,936 sqft | 77 x 168
Power supply : 150 Amp
Floor loading : 1 ton
Ceiling Height : 9m
Ready Move In
Selling Price RM3,800,000
Dylan Puah | 014_669_8983 | REN70790
Xendor Teh | 019_933_9379 | REN 51912
Built up : 7,035 sqft
Land size : 12,936 sqft | 77 x 168
Power supply : 150 Amp
Floor loading : 1 ton
Ceiling Height : 9m
Ready Move In
Selling Price RM3,800,000
Dylan Puah | 014_669_8983 | REN70790
Xendor Teh | 019_933_9379 | REN 51912
Kemudahan
Akses 24 jam
Kawalan keselamatan
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,800,000.
Jalan Langat Lestari, 64000 Sepang, Selangor, NCT Smart Industrial Park, Sepang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,035 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.