Acacia Residences, Bandar Baru Salak Tinggi, Sepang

1 Jalan Kenanga 1, Bandar Baru Salak Tinggi, Sepang, Selangor

RM 192,000

3

BT

2

BM

850

kps

RM 226

check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108435563
check-small-f
850 kps luas pelan lantai

Tentang Acacia Residences

Sale -38% Below Market Value Residensi Akasia /Acacia Sepang Selangor

BANK AUCTION SALE - 25 MAY 26

No. 21-01 / 1+-12, Pangsapuri Akasia Residensi, Salak Perdana, Bandar Baru Salak Tinggi, 43900 Sepang, Selangor

Condominium
SIZE 850 Sf
3R 2B 2cp
Freehold
bumi owner

Reserve Price: RM 192,000
Market Value : RM 320,000
Myb

Last call to register: 3 working days before the Auction Date

Require Deposit 10% + 5% Legal Fees ++2 % MISC
No inside viewing, self-survey from outside only
The property is SOLD on an "as is where is" basic
Online bidding, highest bid wins

We assist in Loan Eligibility /Prechecking

Secure this amazing deal !
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BILLION REALTORS [ E (3) 1872 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 192,000.
1 Jalan Kenanga 1, Bandar Baru Salak Tinggi, Sepang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 850 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BILLION REALTORS [ E (3) 1872 ]