The Fennel, Sentul
No. 2 2, Jalan Amra, Sentul, Kuala Lumpur
RM 720,000
2+1
BT
2
BM
1,186
kps
RM 607
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Fennel
Fennel @ Sentul for Sale
Fennel Sentul
1186 sqft
2+1 room 2 bath
2 carparks
KLCC view
Fully furnished
*** Asking RM720k ***
Please Contact Diren Tee for viewing arrangement or Whatsapps.
1186 sqft
2+1 room 2 bath
2 carparks
KLCC view
Fully furnished
*** Asking RM720k ***
Kemudahan bersama
24-hour security
Clubhouse
Gym
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 720,000.
No. 2 2, Jalan Amra, Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,186 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.