Sky Awani Residensi 1, Sentul

Jalan Sentul Pasar, Sentul, Kuala Lumpur

Lihat ke Tawaran

RM 299,000

3

BT

2

BM

800

kps

RM 373.75

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2019
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501311581

Tentang Sky Awani Residensi 1

MRT Batu Muda Location

Sky Awani Residensi 1 @ Sentul KL is available for purchase. Property Details - Condominium type - Built up 800 sqft - 3 room 2 baths - 1 carpark - leasehold ( bumi lot) - partial furnished unit - Selling price RM 299k. NEARBY - MRT Batu Muda (walking distance) - 99 Speedmart / 7-Eleven - Mamak & restaurants - Clinics & essentials - Schools - Easy access to main roads. Kindly contact Yuki Ng 0***** for viewing appointment.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 299,000.
Jalan Sentul Pasar, Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752/8 ]