Rica Residence, Sentul
1 Jalan Perhentian, Sentul, Kuala Lumpur
RM 570,000
2
BT
2
BM
915
kps
RM 623
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Rica Residence
Rica Residence Sentul KL Mid Floor (Big layout)
*Si-Panjang Hartanah*
For SALE~
Rica Residence @ Jalan Ipoh, KL
Partially furnished @ Asking RM570k
Full 100% Loan \ KWSP \ LPPSA
Call Kent Lau @ 0*****
Details:
* Type : Condo
* Build-up : 915 sqft
* Mid floor
* 2 rooms 2 baths
* 1 car park
* Freehold (Non-bumi)
* Currently tenanted
* Title ready
Amenities:
- Walking distance to MRT/ Sentul Park
- 6 mins drive to KLPAC/ Sunway Putra Mall
- 12 mins drive to Bukit Bintang/ KLCC
Call Kent Lau @ 0*****
For SALE~
Rica Residence @ Jalan Ipoh, KL
Partially furnished @ Asking RM570k
Full 100% Loan \ KWSP \ LPPSA
Call Kent Lau @ 0*****
Details:
* Type : Condo
* Build-up : 915 sqft
* Mid floor
* 2 rooms 2 baths
* 1 car park
* Freehold (Non-bumi)
* Currently tenanted
* Title ready
Amenities:
- Walking distance to MRT/ Sentul Park
- 6 mins drive to KLPAC/ Sunway Putra Mall
- 12 mins drive to Bukit Bintang/ KLCC
Call Kent Lau @ 0*****
Kemudahan
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 570,000.
1 Jalan Perhentian, Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 915 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.