Melur Apartment, Sentul
72A No. 72A, Jalan 2/48A, Sentul, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 360,000
3
BT
2
BM
1,060
kps
RM 339.62
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Melur Apartment
Pangsapuri Melur Sentul Kuala Lumpur Walking Distance to Lrt Sentul
For Sale: Pangsapuri Melur, Sentul KL
Walking distance to LRT Station dan Pusat Community Sentul
=====================
Asking Price: RM360,000 Nego
=====================
Details
======
- 1060 sqft
- Leasehold Bumi Lot( 79 years )
- Level 10
- 3 Bedrooms & 2 Bathroom
- Strata Ready
- 1 Covered Parking near lift
- Direction: south
- Maintenance Fee RM170
Facilities
========
24-Hours Gated Guarded, Community hall, Covered parking, Mini market, Surau, LRT Station
.
SUFRI ISMAIL
0*****
REN 25308
.
Owners are welcome to list
Walking distance to LRT Station dan Pusat Community Sentul
=====================
Asking Price: RM360,000 Nego
=====================
Details
======
- 1060 sqft
- Leasehold Bumi Lot( 79 years )
- Level 10
- 3 Bedrooms & 2 Bathroom
- Strata Ready
- 1 Covered Parking near lift
- Direction: south
- Maintenance Fee RM170
Facilities
========
.
SUFRI ISMAIL
0*****
REN 25308
.
Owners are welcome to list
Kemudahan bersama
24-hour security
Nursery
Retail stores
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 360,000.
72A No. 72A, Jalan 2/48A, Sentul, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,060 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.