Taman Scientex Senai, Senai
Taman Scientex Senai, Senai, Johor
RM 440,000
4
BT
3
BM
1,080
kps (tanah)
RM 407
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Scientex Senai
Open facing Renovated Non Bumi Taman Scientex Senai
- Jalan Scientex Jaya, Taman Scientex Senai, 81400 Senai Johor
- Double Storey Terrace
- Open Facing
- Non Bumi Lot / Freehold
- Size: 1,080 sqft (18' x 60')
- 4 Bathrooms 3 Bedrooms
- Facing South - East
.
RENOVATIONS
Carporch awning, Autogate, Fully Tiles, Table Top, Kitchen Cabinet, Brickwall Balcony & Awning.
.
AMENITIES/NEARBY
============
- 0.1km to Shoplots
- 1km to Surau Desa Impian Senai (Solat Jumaat)
- 4km to Petron Senai Jaya
- 6km to Econsave Senai
- 9km to Senai Airport
- 10km to SK. Kg. Maju Jaya
- 10km to Taman Rekreasi Hutan Bandar Kulai
- 12.3km to Senai Police Station
- 15.9km to AEON Kulai
- 14.6km to AEON Dato Onn
- 19.4km to Hospital KPJ Dato Onn
- 14.3km to IOI Mall Kulai
- 6km into SDE Highway
- 10km into EDL Highway
- 13km into PLUS North Highway
- 13km into Second Link(Tuas)
==================
Asking Price RM440,000
Negotiable for serious buyer
=================
IDA AZIZ [ REN 74271]
Real Estate Negotiator
Contact : 0*****
www.h*****
ELITE TOP REALTY | ESP PROPERTIES
*Kami Juga Menyediakan Perkhidmatan Permohonan Pinjaman Bank dan Perkhidmatan Guaman*
Jika Anda Mempunyai Rumah, Kedai & Tanah Yang Hendak Di Jual Atau Di Sewakan, Kami Mempunyai Pembeli & Penyewa Yang Sedia Ada.
Sila Hubungi Kami Untuk Perundingan Percuma.
Terima Kasih.
- Double Storey Terrace
- Open Facing
- Non Bumi Lot / Freehold
- Size: 1,080 sqft (18' x 60')
- 4 Bathrooms 3 Bedrooms
- Facing South - East
.
RENOVATIONS
.
AMENITIES/NEARBY
============
- 0.1km to Shoplots
- 1km to Surau Desa Impian Senai (Solat Jumaat)
- 4km to Petron Senai Jaya