Setia Ecohill, Setia Ecohill, Semenyih

Ecohill 1/1C Setia Ecohill, Semenyih, Selangor, Setia Ecohill, Semenyih, Selangor

Negotiable

RM 898,000

4+1

BT

3

BM

2,200

kps (tanah)

RM 408

psf (tanah)

photo

Gambar

video

Video

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501242403
check-small-f
2,200 kps luas pelan lantai (35 kaki x 70 kaki)

Tentang Setia Ecohill

Setia EcoHill West Gate N Lot Terrace House @ Near Tenby School

Setia EcoHill (West Gate) – N-Lot Terrace House @ Near Tenby School @ Ecohill Taipan Shop

Spacious 2-storey N-lot terrace house in West Gate, Setia EcoHill Fully renovated, well-maintained, and offered below market price.

* 4 Bedrooms, 3Bathrooms
* Built-up: approx. 2,200 sqft
* Land size: 35 × 70 sqft
* Gated & guarded community
* Quiet, family-friendly environment

Easy access via LEKAS & Cheras–Kajang Highway
Near schools, clubhouse, and township amenities

Perfect for families seeking space, comfort, and security in a mature township.

Call viewing Christy Loh: 0*****
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VICTOVA REALTY [ E (3) 1847 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 898,000.
Ecohill 1/1C Setia Ecohill, Semenyih, Selangor, Setia Ecohill, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,200 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VICTOVA REALTY [ E (3) 1847 ]