Lesak Semenyih Semi D Factory💥, Kampung Sungai Lalang, Semenyih
Sungai lalang Hi-tech, Lekas 23 Industrial Park lekas 32, lekas 10, lekas 18 Villaraya, sungai purun, beranang , Semtec, Kajang Bandar Teknologi, Kajang Utama, Tech 1, Hi tech 3, Hi tech 5, Hi Tech 6, Hi tech 7 Semtec Technology Park, Kampung Sungai Lalang, Semenyih, Selangor
Negotiable
RM 3,950,000
12,500
kps (lantai)
RM 316
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Lesak Semenyih Semi D Factory💥
1.5 Storey Semi D Factory Semenyih Sg Lalang
Property Details:
================
-1.5 Storey SemiD Factory
-Land area: 12,500 sqft
-Below market
-Limited unit
Contact for viewing at
JuIie Loh
Mobile : OI6-6I2 33O5
================
-1.5 Storey SemiD Factory
-Land area: 12,500 sqft
-Below market
-Limited unit
Contact for viewing at
JuIie Loh
Mobile : OI6-6I2 33O5
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,950,000.
Sungai lalang Hi-tech, Lekas 23 Industrial Park lekas 32, lekas 10, lekas 18 Villaraya, sungai purun, beranang , Semtec, Kajang Bandar Teknologi, Kajang Utama, Tech 1, Hi tech 3, Hi tech 5, Hi Tech 6, Hi tech 7 Semtec Technology Park, Kampung Sungai Lalang, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 12,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.