Kawasan Perindustrian Kajang Jaya, Semenyih
Kawasan Perindustrian Kajang Jaya, Semenyih, Selangor
RM 33,000,000
2
BM
63,371
kps (lantai)
RM 521
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kawasan Perindustrian Kajang Jaya
2 Storey Factory plus Warehouse , Sunway Semenyih
2 Storey Factory + Warehouse @ Sunway Semenyih
FOR SALE price:
RM33,000,000.00
PROPERTY SPECIFICATIONS:
Land area : 3.02 acres
Build up : 63,371 sq.ft
Freehold
Power supply : 400 AMP
With CCC
Floor loading : 0.5 ton / M2
O19-324O665 Jimmy Yun
Ol6 2l48855
Pls WhatsApp me for viewing
FOR SALE price:
RM33,000,000.00
PROPERTY SPECIFICATIONS:
Land area : 3.02 acres
Build up : 63,371 sq.ft
Freehold
Power supply : 400 AMP
With CCC
Floor loading : 0.5 ton / M2
O19-324O665 Jimmy Yun
Ol6 2l48855
Pls WhatsApp me for viewing
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 33,000,000.
Kawasan Perindustrian Kajang Jaya, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 63,371 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.