Emerald Residence @ Diamond City, Semenyih

Jalan Diamond City, Semenyih, Selangor

Boleh dirunding

RM 68,000,000

5+2

BT

6

BM

7,960

kps (tanah)

RM 8,542.71

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501159840

Tentang Emerald Residence @ Diamond City

3 Storey Corner Bungalow Unit Private Pool,Garden Sale In Semenyih

Diamond City Emerald Residence Bungalow @ Semenyih Selangor

= Property Detail =
- 3 Storey Bungalow House
- Limited Corner Unit
- Freehold
- Land Area 7960 sf
- Built Up 6580 sf
- 5 Room
- 6 Bathroom
- 1 Store Room + 1 Maid Room
- Facing Good View South West
- Private House Facilities : Swimming Pool, Private Garden & Private Lift & Etc
- 24 Hrs gated & guard
- Renovation With Good Condition
- Viewing Can be Arrange

Asking Price Rm6.8Mil (Nego)
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

shared-space-o

Rumah kelab

playground-o

Taman permainan

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 68,000,000.
Jalan Diamond City, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,580 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian