Double Storey Superlink Eco Forest Artisan Ebonylane Semenyih, Eco Forest, Semenyih

Eco Forest, Semenyih, Selangor

RM 840,000

4

BT

4

BM

1,540

kps (tanah)

RM 545.45

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500646151
check-small-f
2,067 kps luas pelan lantai

Tentang Double Storey Superlink Eco Forest Artisan Ebonylane Semenyih

Two Storey Superlink Eco Forest Artisan Ebonylane Semenyih

FULLY FURNISHED

Two Storey Superlink
Eco Forest Artisan Ebonylane Semenyih
=======================
Asking Price RM840k nego
=======================
PROPERTY DETAILS:
- Freehold
- Strata title
- Build Size 2067 sqft
- Land Size 1540 sqft (22x70)
- 4 Bathrooms & 4 Bedrooms
- Fully Furnished
- Fully Renovated
- Maintenance fee RM168

- Eco Majestic

For more info or viewing session, please contact :
Shazwan
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CCI REALTY SDN BHD [ E (1) 2054/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 840,000.
Eco Forest, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,067 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CCI REALTY SDN BHD [ E (1) 2054/2 ]