Diamond City, Semenyih

9, Diamond City, Semenyih, Selangor

Boleh dirunding

RM 5,500,000

5

BT

6

BM

8,439

kps (tanah)

RM 651.74

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Bungalow House untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501352247

Tentang Diamond City

Luxury Bungalow Diamond City Semenyih

WTS

LUXURY SPANISH MANSION WITH PRIVATE POOL @ DIAMOND CITY RESIDENCE, SEMENYIH

A boutique 3 Storey Mansion Spanish Themed fusing classic beauty with contemporary charm in the heart of Semenyih known as 'Diamond City'

Selling Price: RM 5.5Mil Nego

Property Details:
- 3 Storey Bungalow
- Freehold Strata
- Fully Furnished
- Land Area: 8,439 sqft
- Build up: 5,570 sqft
- Bedroom: 5+1
- Bathroom: 6
- Maintenance fee RM0.082 psf
- Gated Guarded 24 hours security
- Rain Water Harvesting System
- Facilites in Clubhous (infinity pool, gym, basketball court, squash court)

===================
BILYA ARIFF (REN 28032)
0*****
IQI REALTY SDN BHD
listglam
Kemudahan bersama
badminton-o

Dewan badminton

basketball-o

Gelanggang bola keranjang

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

gym-o

Gim

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,500,000.
9, Diamond City, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 5,570 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584/11 ]