Diamond City, Semenyih
jalan diamond city, Diamond City, Semenyih, Selangor
RM 1,249,000
6+1
BT
5
BM
6,900
kps (tanah)
RM 181.01
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Diamond City
Diamond City 3 Storey Bungalow Corner Lot Many Units On Hand
FOR SALE : 3 STOREY BUNGALOW CORNER @ DIAMOND CITY SEMENYIH
ASKING PRICE : RM 1,250,000.00
# Brand New Unit
# Ready Move In
*** BELOW MARKET PRICE ***
*** 100% MARK UP LOAN CAN BE ARRANGE ***
Features include:-
- 3 Storey Bungalow
- Corner Lot
- Brand New | Unoccupied
- Tenure: Freehold
- Strata title
- Land Area: 6,900 sq. ft.
- Build up: 3,700 sq. ft.
- Bedroom: 6
- Bathroom: 5
- Mark Up 100% Loan Can Be Arranged
ASKING PRICE: RM 1,250,000.00
Feel free to call/WhatsApp me to view the actual unit!
Alex Yeong ( Maxxan Realty )
Senior Team Leader ( REN 39718 )
H/P : 0*****
ASKING PRICE : RM 1,250,000.00
# Brand New Unit
# Ready Move In
*** BELOW MARKET PRICE ***
*** 100% MARK UP LOAN CAN BE ARRANGE ***
Features include:-
- 3 Storey Bungalow
- Corner Lot
- Brand New | Unoccupied
- Tenure: Freehold
- Strata title
- Land Area: 6,900 sq. ft.
- Build up: 3,700 sq. ft.
- Bedroom: 6
- Bathroom: 5
- Mark Up 100% Loan Can Be Arranged
ASKING PRICE: RM 1,250,000.00
Feel free to call/WhatsApp me to view the actual unit!
Alex Yeong ( Maxxan Realty )
Senior Team Leader ( REN 39718 )
H/P : 0*****
Kemudahan
Balkoni
Kawalan keselamatan
Tempat letak kereta berbumbung
Kemudahan bersama
Bilik gimnasium
Keselamatan 24 jam
Kolam renang
Rumah kelab
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,249,000.
jalan diamond city, Diamond City, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,900 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.