[Corner|100%Loan] 2 Storey Bandar sunway semenyih, Semenyih
jalan sunway 6/2A, [Corner|100%Loan] 2 Storey Bandar sunway semenyih, Semenyih, Selangor
RM 760,000
4
BT
3
BM
3,304
kps (tanah)
RM 230.02
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang hartanah ini
Corner 100% Loan 3304sf 2 Storey Bandar sunway semenyih
Corner 100% Loan 3304sf 2 Storey Bandar sunway semenyih
# LPPSA | KWSP AC 2
# Mark up Price Available
# 100% Full Loan Available
# Below Market Price
Property Details :
~ 2 storey Corner Lot Bandar sunway 6
~ 760 k
~ Freehold
~ Renovated Unit
~ Well Kept unit
~ Move in Cond
~ Non Bumi Lot
~ 48 x 65 sqft land size
~ 1900 sf Build up
~ 4 Bedrooms
~ 3 Bathrooms
~ vacant
~ Gated Guarded
REN 12068
0*****
Mr Bryan Cho
# LPPSA | KWSP AC 2
# Mark up Price Available
# 100% Full Loan Available
# Below Market Price
Property Details :
~ 2 storey Corner Lot Bandar sunway 6
~ 760 k
~ Freehold
~ Renovated Unit
~ Well Kept unit
~ Move in Cond
~ Non Bumi Lot
~ 48 x 65 sqft land size
~ 1900 sf Build up
~ 4 Bedrooms
~ 3 Bathrooms
~ vacant
~ Gated Guarded
REN 12068
0*****
Mr Bryan Cho
Kemudahan
Private garden
Kemudahan bersama
24-hour security
Jogging track
Parking
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 760,000.
jalan sunway 6/2A, [Corner|100%Loan] 2 Storey Bandar sunway semenyih, Semenyih, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,900 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
![Rumah Berangkai 2 Tingkat untuk Dijual di [Corner|100%Loan] 2 Storey Bandar sunway semenyih, Semenyih oleh Bryan Cho - iProperty.com.my](https://img.iproperty.com.my/my-iproperty/premium/800x800-fit/w-ebgqd98126eb-1585-488d-8718-2107b0488a35_1032x774.jpeg)