Bandar Rinching Seksyen 6, Semenyih

Bandar Rinching Seksyen 6, Semenyih, Selangor

RM 12,205,000

87,812

kps

RM 139

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Perindustrian for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 6 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501271115
check-small-f
87,812 kps luas tanah (255 kaki x 344 kaki)
check-small-f
RM 138.99 psf (tanah)

Tentang Bandar Rinching Seksyen 6

Industry Land, Bandar Rinching, Seksyen 6, Semenyih

- 2 adjoining lots at 2 acres each side by side
- Category - Industry (Perusahaan)
- Freehold
- Square & Flat Land (approx. 255'x344')
- Easy access road
- 87,812 sq ft x RM130 = RM12.205 Mil per lot

For further details, pls contact:-
Siva @ 0*****
PEA 1752
Propnex Realty Sdn Bhd

Thank you for your property enquiry & property listings.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 12,205,000.
Bandar Rinching Seksyen 6, Semenyih, Selangor.
87,812 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]