Taman Bukit Permata, Selayang
Taman Bukit Permata, Selayang, Selangor
Negotiable
RM 990,000
7
BT
5
BM
2,550
kps (tanah)
RM 388.24
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Permata
End Lot 3 Storey Taman Bukit Permata, Sri Gombak, Selangor
For Sale
End Lot 3 Storey Taman Bukit Permata, Sri Gombak, Selangor
===================
Asking price: RM990k Nego
Market Value RM1.2Mil
===================
Property Details:
- Built up: 3000sqft
- Land Area: 2550sqft
- Freehold Open
- 7 Rooms 5 Bathrooms
- Parking accommodates 4 Cars
- 1 storeroom outside house
- Every room with Balcony
- Kitchen Fully extended & Renovated
- Autogate, Aircond 11 units, 2 blowers, wardrobe in each room
Amenities
-Masjid As-syakirin Gombak
-Primary & Secondary Schools
-KTM komuter, LRT Gombak, Terminal Bersepadu Gombak
- Close to UIA
Accessibility
-Duke
-MRR2
-Karak Highway
End Lot 3 Storey Taman Bukit Permata, Sri Gombak, Selangor
===================
Asking price: RM990k Nego
Market Value RM1.2Mil
===================
Property Details:
- Built up: 3000sqft
- Land Area: 2550sqft
- Freehold Open
- 7 Rooms 5 Bathrooms
- Parking accommodates 4 Cars
- 1 storeroom outside house
- Every room with Balcony
- Kitchen Fully extended & Renovated
Amenities
-Masjid As-syakirin Gombak
-Primary & Secondary Schools
-KTM komuter, LRT Gombak, Terminal Bersepadu Gombak
- Close to UIA
Accessibility
-Duke
-MRR2
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 990,000.
Taman Bukit Permata, Selayang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.