Savvy @ Riana Dutamas, Segambut

Segambut, Kuala Lumpur

RM 640,000

3

BT

2

BM

953

kps

RM 671.56

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Service Residence for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Disiapkan pada 2024
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500073258

Tentang Savvy @ Riana Dutamas

Smart Property Available for Purchase

***** FOR SALE *****

Property Details:

Unfurnished
3 Bedrooms
2 Bathrooms
2 Car Parking Spaces

Asking Selling Price: Rm640,000

***** FOR SALE *****

Viewing arrangements can be made upon request! Please reach out to: 0***** (WAIKEAT)

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 640,000.
Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 953 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian