Binova Industrial Centre, Kepong, Segambut, Selayang (Corner Lot), Segambut
Segambut, Kuala Lumpur
RM 800,000
2
BM
2,130
kps (lantai)
RM 376
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Binova Industrial Centre, Kepong, Segambut, Selayang (Corner Lot)
Binova Industrial Centre, Kepong, Segambut, Selayang (Corner Unit)
- First Floor ONLY
- Equipped with Cargo Lifts + Passenger Lifts
- Built-up Area: 2,130sqf
- Prime Location
- Price: RM800,000 (Negotiable)
- Available for Immediate Occupancy
- Perfect for Industrial, Commercial, Logistics, Warehouse applications
- Factory Viewing Available
Call for further information / booking
Olivia : 0 1 2 * 6 1 3* 6 1 4 3
REN24803
- First Floor ONLY
- Equipped with Cargo Lifts + Passenger Lifts
- Built-up Area: 2,130sqf
- Prime Location
- Price: RM800,000 (Negotiable)
- Available for Immediate Occupancy
- Factory Viewing Available
Call for further information / booking
Olivia : 0 1 2 * 6 1 3* 6 1 4 3
REN24803
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 800,000.
Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,130 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.