Anjali North Kiara, Segambut

Jalan 3/61 Jalan 3/61, Bukit Segambut, Segambut, Kuala Lumpur

RM 1,200,000

3

BT

2

BM

1,391

kps

RM 862.69

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200086400
check-small-f
1,391 kps luas pelan lantai

Tentang Anjali North Kiara

Anjali Fully Furnished 1391sqf 3room2bath Sale with Idesign Unit

Private Lift Anjali Condo For Sell
Property info:
- 1,391sf (3R2B)
- Fully Furnished
- 2 car park side by side (direct access from unit to carpark)
- Private lift
- high floor, unblock view
- Well Maintained & Renovated
- Asking RM1.2 mil

**********
REN NUMBER :38009
Kindly Contact :Minie Lee
Tel:01.2.79 5 3.143

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,200,000.
Jalan 3/61 Jalan 3/61, Bukit Segambut, Segambut, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,391 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian