NusaCinta, Seberang Perai
Jalan Nusa Cinta 2/1, Seberang Perai, Penang
View to Offer
RM 695,000
3
BT
2
BM
3,250
kps (tanah)
RM 214
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang NusaCinta
Semi-D Endlot Nusa Cinta, Setia Fontaines, Kepala Batas For Sale
LAP01462 EXCLUSIVE
For Sale. Rumah Baru Subsale
*Gated and Guarded*
*Nusa Cinta Bandar Setia Fontaines 13200 Kepala Batas Pulau Pinang*
*SEMI D SINGLE STOREY END LOT*
*(Sebelah padang,nampak macam Corner Lot)*
Details:
- 3 bilik + 2 bilik air
- Non Bumi lot
- Freehold
- Strata Landed
- Luas 302 m²/3250.70 sqft
- Built up 1944 sqft
- Club house|Management Office|Gym|Swimming Pool|Surau|Jogging Track|Court Futsall, Basketball and etc
Amenities:
- Commercial Center - Lotus,Mydin,Sunshine,Fastfood and etc
- Plus Highway
- SK,SMK,Masjid Abdullah Fahim and etc
Harga : RM695K(slim nego)
MV:720K
For Sale. Rumah Baru Subsale
*Gated and Guarded*
*SEMI D SINGLE STOREY END LOT*
*(Sebelah padang,nampak macam Corner Lot)*
Details:
- 3 bilik + 2 bilik air
- Non Bumi lot
- Freehold
- Strata Landed
- Luas 302 m²/3250.70 sqft
- Built up 1944 sqft
Amenities:
- Commercial Center - Lotus,Mydin,Sunshine,Fastfood and etc
- Plus Highway
- SK,SMK,Masjid Abdullah Fahim and etc
Harga : RM695K(slim nego)
MV:720K
Kemudahan bersama
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 695,000.
Jalan Nusa Cinta 2/1, Seberang Perai, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,944 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.