Saujana
Saujana, Selangor
RM 3,200,000
5+1
BT
5
BM
4,531
kps (tanah)
RM 706
psf (tanah)
Gambar
Tentang hartanah ini
Move-In Condition and Modern Renovated
Maplewood @ Saujana U2
Double Storey
Type : Semi-D Intermediate
FREEHOLD
Build up : 3,800 sqft
Land area : 4,531 sqft
Bedrooms : 5+1
Bathrooms : 4
Condition : Well Kept
Facing : SouthEast
Gated & Guarded
Double Storey
Type : Semi-D Intermediate
FREEHOLD
Build up : 3,800 sqft
Land area : 4,531 sqft
Bedrooms : 5+1
Bathrooms : 4
Condition : Well Kept
Facing : SouthEast
Gated & Guarded
Kemudahan bersama
24-hour security
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,200,000.
Saujana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.