Hijauan Saujana, Saujana

Persiaran Golf, Saujana, Selangor

RM 406,800

3

BT

2

BM

1,378

kps

RM 295

check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501232809
check-small-f
1,378 kps luas pelan lantai

Tentang Hijauan Saujana

Save 213k! Below Market Value 34% Auction Property!

(3r 2b)

Unit : PM For Details
Asking Price : RM 406,800
Market Price : RM 620,000
Restriction : Not Stated
# Auction date: pending

# Follow the address to see the property, look OUTSIDE ONLY.

# REQUIRED 10% Downpayment (maximum loan 90% only).

# The property is Sold on an ''as is where is'' basis WITHOUT vacant possession.

# This is an Online Bidding, highest offer bidder wins.

# REQUIRED 5% Legal Cost.
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 406,800.
Persiaran Golf, Saujana, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,378 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503 ]