Taman Pedas Indah, Rembau

Rembau, Negeri Sembilan

Negotiable

RM 265,000

3

BT

2

BM

1,302

kps (tanah)

RM 204

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501293169
check-small-f
900 kps luas pelan lantai

========================
Asking Price: RM265,000 Nego
========================

DETAILS
- Freehold (Rezab Melayu)
- Luas Tanah 20x65ft (1,302sqft)
- Build Up : 900sqft
- 3 Bilik
- 2 Bilik Mandi

=========================
Asking Price : RM265,000 Nego
=========================

Azrul Othman
017.2827.283
REN51929
Mlp Properties Sdn Bhd
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

MLP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 2098/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 265,000.
Rembau, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

MLP PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 2098/1 ]