Taman Scientex Rawang, Rawang
Persiaran Anggun, Taman Scientex Rawang, Rawang, Selangor
RM 870,000
4
BT
4
BM
3,329
kps (tanah)
RM 261.34
psf (tanah)
Gambar
Tentang Taman Scientex Rawang
Under Market Value, Excellent Condition, Limited Units Available!!
Taman Scientex Rawang @ Rawang
2 Storey Corner Lot Semi D For Sale!!
Property Detail:
- Land Area: 3,329sf
- Built Up: 2,162sf
- Freehold
- 4 Bedroom 4 Bathroom
- Bare New Unit
- Gated & Guarded
- Facing to North
Asking Price Rm870k
For viewing arrangement pls WhatsApp
Wan Chi 0*****
2 Storey Corner Lot Semi D For Sale!!
Property Detail:
- Land Area: 3,329sf
- Built Up: 2,162sf
- Freehold
- 4 Bedroom 4 Bathroom
- Bare New Unit
- Gated & Guarded
- Facing to North
Asking Price Rm870k
For viewing arrangement pls WhatsApp
Wan Chi 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 870,000.
Persiaran Anggun, Taman Scientex Rawang, Rawang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,162 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.