TAMAN PKNS, BATU 16, RAWANG, SELANGOR, Rawang

JALAN 3, TAMAN PKNS, BATU 16, RAWANG 48300, SELANGOR, Rawang, Selangor

Negotiable

RM 320,000

3

BT

2

BM

1,400

kps (tanah)

RM 229

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold (60 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501213787
check-small-f
1,400 kps luas pelan lantai

Tentang TAMAN PKNS, BATU 16, RAWANG, SELANGOR

Taman pkns, batu 16, rawang, selangor, malaysia

Property Name : SINGLE STOREY LINK HOUSE SITUATED AT TAMAN PKNS, BATU 16, RAWANG, SELANGOR.

Property Specifications : SINGLE STOREY LINK HOUSE, BASIC UNIT, FRONT AND BACK SECTIONS COMPLETELY EXTENDED, 3R/2B, LOT SIZE 1,400 SQUARE FEET, BUILT UP 1,400 SQUARE FEET, LEASEHOLD (EXPIRING ON 10.03.2086), EAST FACING, AMENITIES NEARBY, EASY ACCESS TO HIGHWAYS AND MORE.

Selling Price : RM320,000.00 (NEG)

Kindly call or WhatsApp me at +6***** for further information or feel free for viewing.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE (SJ) SDN. BHD. [ E (1) 1537/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 320,000.
JALAN 3, TAMAN PKNS, BATU 16, RAWANG 48300, SELANGOR, Rawang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,400 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REAL ESTATE (SJ) SDN. BHD. [ E (1) 1537/1 ]