SMS Rawang Perdana, Selayang, Kepong @ Rawang, Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang
Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang, Selangor
RM 2,700,000
1
BM
4,082
kps (lantai)
RM 661.44
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang SMS Rawang Perdana, Selayang, Kepong @ Rawang
SMS Rawang Perdana , Selayang , Kepong
SMS Rawang Perdana , Selayang , Kepong
1.5 storey Semi D factory
LA - 8,224 sqft
BU - 4,082 sqft
Freehold
Ceililing Height: 29ft
Tenanted
Selling Price - RM 2.7mil
JN144
==============================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
1.5 storey Semi D factory
LA - 8,224 sqft
BU - 4,082 sqft
Freehold
Ceililing Height: 29ft
Tenanted
Selling Price - RM 2.7mil
JN144
==============================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,700,000.
Kawasan Industri Rawang Perdana, Rawang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,082 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.