Bandar Country Homes, Rawang

Bandar Country Homes, Rawang, Selangor

RM 453,000

6,050

kps

RM 75

check-small-f
Disenaraikan pada 26 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107518752
check-small-f
6,050 kps luas tanah
check-small-f
RM 74.88 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Freehold, Desa 6 Rawang Bungalow Land

Desa 6 Freehold Bungalow Land for Sale

LA: 6050sf

RM453k nego

Guarded area

Rectangular shape
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 453,000.
Bandar Country Homes, Rawang, Selangor.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

TECH REALTORS PROPERTIES SDN. BHD. [ E (1) 1492 ]