Kawasan Perindustrian Rawang Perdana, Rawang

Jalan Rp, Rawang, Selangor

Negotiable

RM 3,000,000

43,560

kps

RM 69

check-small-f
Disenaraikan pada 30 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500995364
check-small-f
43,560 kps luas tanah
check-small-f
RM 68.87 psf (tanah)

Tentang Kawasan Perindustrian Rawang Perdana

Rawang Agricultural Land For Sale

- Land 1 Arces
- Built up: 43560sqft
- Behind RAWANG LOTUS
-Zon for industrial
-Near to main road

===================
Asking Price RM3mil
===================
contact us : 0*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Perindustrian ialah RM 3,000,000.
Jalan Rp, Rawang, Selangor.
43,560 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]