Bandar Rawang @ Rawang, Pusat Bandar Rawang, Rawang

Jalan Bandar Rawang 5, Pusat Bandar Rawang, Rawang, Selangor

RM 3,688,000

1

BM

4,950

kps

RM 745.05

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for sale
check-small-f
Bare
check-small-f
Leasehold (72 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501363086
check-small-f
4,950 kps luas pelan lantai (22 kaki x 75 kaki)

Tentang Bandar Rawang @ Rawang

Bandar Rawang @ Rawang

2 Adjacent Block
3 Storey Shop Lot
Build up 4,950 sqft
Land Area 22x75
Fully Tenanted (RM 5k)
Leasehold (72 year)
Non Bumi Lot
Sale: RM 3,688,000
LLM029

================================
Eugene Yap [REN12217]
M | 017 // 693 // 4988
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FOCUS ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 1751 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,688,000.
Jalan Bandar Rawang 5, Pusat Bandar Rawang, Rawang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,950 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

FOCUS ESTATE AGENCY SDN. BHD. [ E (1) 1751 ]