Amantara @ Setia Eco Templer, Rawang

No 1 Jalan Ipoh-Rawang, KM 20, Taman Rekreasi Templer, Rawang, Selangor

Negotiable

RM 1,380,000

4

BT

5

BM

2,598

kps (tanah)

RM 531

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500682169
check-small-f
1,920 kps luas pelan lantai

Tentang Amantara @ Setia Eco Templer

2 Storey Villa Link House, New Bare Unit, Good Condition, Guarded Area

PROPERTY DETAILS:
- 2 Storey Villa Link House
- 24x80sf
- 2598sf
- Leasehold (Non Bumi)
- Bare Unit
- 4 Rooms
- 5 Baths

SELLING: RM 1.38M NEGO

- 3% booking fee (fully refundable if loan application is declined)
- 7% due upon signing S&P Agreement
- Total 10% initial payment
- EPF withdrawal accepted
- Government loan options available
- Banker and lawyer available to assist

- Owners are encouraged to list for sale/rent -

security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,380,000.
No 1 Jalan Ipoh-Rawang, KM 20, Taman Rekreasi Templer, Rawang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,920 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian