Terra, Presint 8, Putrajaya
Jalan P8H, Presint 8, Putrajaya
RM 418,000
1
BT
1
BM
700
kps
RM 597
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Terra
Brand New Condo at Residensi Terra, Putrajaya – Flexible Unit Sizes
ID : 3029
Projek Putrajaya.
Jenis : Kondominium.
Alamat : Residensi Terra, Presint 8, Wilayah Persekutuan, Putrajaya.
Detail :
Jenis : Kondominium.
Sijil menduduki : Tahun ini juga (Q1 mengikut jadual).
Keluasan rumah:
Type C 700sqft 1R 1B 1 Parking.
Type B 904sqft 2R 2B 1 or 2 Parking.
Type A 1,184sqft 3R 3B
2 Parking Facilities inclusive.
Kemudahan residensi : Pool, garden, Surau, Gym & Taska.
Kelebihan Residensi Terra :
1. Ia adalah komersil unit. Walau bagaimanapun JMB dan komuniti diadakam sebagai syarat strata.
2. Surau yang luas dan ekslusif. Kolam renang dewasa dan kolam renang kanak - kanak. Taman mainan (playground). Pusat taska. Bilik senaman/ gym.
3. Ada laluan jogging, ada laluan basikal, ada laluan ke masjid Sultan Mizan, ada dewan serbaguna.
4. Ia adalah tempat dan ada banyak kedai komersil yang dikagumi selepas ini di sini.
5. Pemandangan sangat menarik dan lanskap sangat indah dibina.
Kelebihan lokasi ini :
Units Nearby MRT Stations Lakeside view
Nearby Hospital Nearby Ayer 8.
Menarik :
1. Booking hanya RM 1000.
2. Kos S&P adalah percuma.
3. Kos MOT adalah percuma.
Harga : Bermula RM 418 000.
Minta hubungi Azimi, Hayati Ramly dan Ustaz Shahrul Zaman yang bertugss bawa pembeli.
Hubungi : Azimi.
Nombor telefon : 0***** / 0***** .
Hubungi : Hayati Ramly.
Nombor telefon : 0***** .
Hubungi : Ustaz Shahrul Zaman.
Nombor telefon : 0***** .
Projek Putrajaya.
Jenis : Kondominium.
Detail :
Jenis : Kondominium.
Sijil menduduki : Tahun ini juga (Q1 mengikut jadual).
Keluasan rumah:
Type C 700sqft 1R 1B 1 Parking.
Type B 904sqft 2R 2B 1 or 2 Parking.
Type A 1,184sqft 3R 3B
2 Parking Facilities inclusive.
Kemudahan residensi : Pool, garden, Surau, Gym & Taska.