Saujana Aster, Putrajaya
Jalan P11h/1, Presint 11,, Putrajaya
Negotiable
RM 395,000
3
BT
2
BM
875
kps
RM 451
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Saujana Aster
Saujana Aster Presint 11 Putrajaya
For Sale: Saujana Aster, Presint 11, Putrajaya
Price: RM 395,000 (Negotiable)
Property Details
3 rooms, 2 bathrooms
875 sqft
10th floor
1 parking
Refurbished unit (Newly painted, cleaned, refurbished kitchen cabinet)
Facilities
Swimming Pool
Security 24 hours
Gated & Guarded
Surau
BBQ Pit
Multipurpose Hall
Gymnasium
Playground
For more detail and viewing appointment please contact:
Azizirrahim
REN 35533
IQI Realty Sdn Bhd
Call/SMS/Whatapps: 0*****
PA: Syazana 0*****
Ref: Kamil Ghazali
Price: RM 395,000 (Negotiable)
Property Details
3 rooms, 2 bathrooms
875 sqft
10th floor
1 parking
Facilities
Swimming Pool
Security 24 hours
Gated & Guarded
Surau
BBQ Pit
Multipurpose Hall
Gymnasium
Playground
For more detail and viewing appointment please contact:
Azizirrahim
REN 35533
IQI Realty Sdn Bhd
Call/SMS/Whatapps: 0*****
PA: Syazana 0*****
Ref: Kamil Ghazali
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 395,000.
Jalan P11h/1, Presint 11,, Putrajaya.
Saiz lantai unit ini ialah 875 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.