Puteri Palma Condominiums, Putrajaya

Putrajaya

RM 4,000 /mo

4+1

BT

4

BM

2,712

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for rent
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108388995
check-small-f
2,712 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 1.47 psf (lantai)

Tentang Puteri Palma Condominiums

IOI Puteri Palma Golf Condo Penthouse For Rent

For further details or viewing, kindly WhatsApp Darren (Puteri Palma Specialist). Thank you very much.

Property Details:

Double Storey Duplex Penthouse For Rent
Size : 2,712 sf
Rooms : 3 +1
Bath : 4
Balcony : 3
Car Park : 2
Golf view & Privacy view
Built-in kitchen cabinet with Hob & Stove
Built-in Water Heaters and Air-Cond
Fully furnished
Beautiful ID Design & Renovation with Quality Furniture

Resort designed property
Good location with 5min walk to IOI Citymall

Strategic location.
Few minutes drive to Nexus, IMAS, Rafflesia, Hopital Serdang, Putrajaya Government Offices

Sauna

Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HASB CONSULTANTS (SELANGOR) SDN. BHD. [ VEPM (1) 0121/2 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 4,000 /mo.
Putrajaya.
Saiz lantai unit ini ialah 2,712 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

HASB CONSULTANTS (SELANGOR) SDN. BHD. [ VEPM (1) 0121/2 ]