4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA, Putrajaya
4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK, 4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA (PRIVATE LIFT), Putrajaya
RM 5,984,469
16,145
kps (lantai)
RM 371
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang 4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA
4 Storey Corner Lot Shop Office Diplomatik Presint 15 Putrajaya
4 STOREY END LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA
ASKING PRICE: RM 5,984,469.00 NEGOTIABLE
Land Area: 4,499ft²
Builtup Area: 16,145ft²
Ejen Hartanah
(REN 19425)
IQI REALTY SDN BHD
refbadrulhisyam
ASKING PRICE: RM 5,984,469.00 NEGOTIABLE
Land Area: 4,499ft²
Builtup Area: 16,145ft²
Ejen Hartanah
(REN 19425)
IQI REALTY SDN BHD
refbadrulhisyam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,984,469.
4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK, 4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA (PRIVATE LIFT), Putrajaya.
Saiz lantai unit ini ialah 16,145 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.