4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA (PRIVATE LIFT), Putrajaya
4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK, 4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA (PRIVATE LIFT), Putrajaya
RM 7,902,038
18,308
kps (lantai)
RM 432
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang 4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA (PRIVATE LIFT)
4 Storey Corner Lot Shop Office Diplomatik Presint 15 Putrajaya
4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA (PRIVATE LIFT)
.
ASKING PRICE: RM 7,902,038.00 NEGOTIABLE
.
Land Area: 5,350ft²
Builtup Area: 18,308ft²
Ejen Hartanah
(REN 19425)
IQI REALTY SDN BHD
refbadrulhisyam
.
ASKING PRICE: RM 7,902,038.00 NEGOTIABLE
.
Land Area: 5,350ft²
Builtup Area: 18,308ft²
Ejen Hartanah
(REN 19425)
IQI REALTY SDN BHD
refbadrulhisyam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,902,038.
4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK, 4 STOREY CORNER LOT SHOP OFFICE DIPLOMATIK PRESINT 15 PUTRAJAYA (PRIVATE LIFT), Putrajaya.
Saiz lantai unit ini ialah 18,308 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.