Taman Industri Alam Jaya, Puncak Alam 2sty Semi-D Factory For Sale, Puncak Alam
Puncak Alam, Selangor
RM 7,000,000
0
BM
11,500
kps (lantai)
RM 608.70
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Industri Alam Jaya, Puncak Alam 2sty Semi-D Factory For Sale
Taman Industri Alam Jaya, Puncak Alam 2sty Semi-D Factory For Sale
- Leasehold
- 2sty Semi-D Factory
- Land Area: 22,000sqft
- Built Up: 11,500sqft
- Power Supply: 200AMP
- Floor Loading: 2 tonne/m2
- CCC Ready
- Sell RM7M
Remarks:
Unit Is Available For Rent Price Is RM25K
欢迎业主委托产业 / Owners Welcome To List
We Are Commercial & Industrial Specialist, Owner Are Welcome To List
我们专注于商业与工业物业,欢迎业主委托出售或出租您的物业。(SY/BL)
For more info & viewing 详情与看房预约
Contact: Benjamin Lai 0_1_2_6_0_3_3_1_2_6
- Leasehold
- 2sty Semi-D Factory
- Land Area: 22,000sqft
- Built Up: 11,500sqft
- Power Supply: 200AMP
- Floor Loading: 2 tonne/m2
- CCC Ready
- Sell RM7M
Remarks:
Unit Is Available For Rent Price Is RM25K
欢迎业主委托产业 / Owners Welcome To List
我们专注于商业与工业物业,欢迎业主委托出售或出租您的物业。(SY/BL)
For more info & viewing 详情与看房预约
Contact: Benjamin Lai 0_1_2_6_0_3_3_1_2_6
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,000,000.
Puncak Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 11,500 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.