Suria Square Alam Suria Bandar Puncak Alam, Puncak Alam
Suria Square Alam Suria Bandar Puncak Alam, Puncak Alam, Selangor
RM 1,200,000
4
BM
3,047
kps
RM 394
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Suria Square Alam Suria Bandar Puncak Alam
Suria Square Alam Suria Bandar Puncak Alam Shoplot For Sale
FOR SALE
For further info and viewing please contact;
Foo 0I0-2I58879
微信 : FFoo1208
===================================
Details:
Location : Alam Suria Puncak Alam (Suria Square)
- Type: Double Storey Shop
- Land Size : 22'x70'
- Build Size : 3047 sqft
- Leasehold
-Intermediate
- Non-Bumi Lot
- Tenanted
Asking Price : RM1.2mil
===================================
For Viewing & More details,
Kindly Contact :
Foo 0I0-2I58879
微信 : FFoo1208
For further info and viewing please contact;
Foo 0I0-2I58879
微信 : FFoo1208
===================================
Details:
Location : Alam Suria Puncak Alam (Suria Square)
- Type: Double Storey Shop
- Land Size : 22'x70'
- Build Size : 3047 sqft
- Leasehold
-Intermediate
- Non-Bumi Lot
- Tenanted
Asking Price : RM1.2mil
===================================
For Viewing & More details,
Kindly Contact :
Foo 0I0-2I58879
微信 : FFoo1208
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,200,000.
Suria Square Alam Suria Bandar Puncak Alam, Puncak Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,047 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.