Regent Garden Garden Home @ Eco Grandeur, Eco Grandeur, Puncak Alam
Jalan Eco Grandeur 8, Eco Grandeur, Puncak Alam, Selangor
RM 760,000
4
BT
3
BM
1,870
kps (tanah)
RM 406.42
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Regent Garden Garden Home @ Eco Grandeur
End Lot Regent Garden Eco Grandeur Puncak Alam Two Storey
#NOCOA
ENDLOT Eco Grandeur Type Regent Type A Puncak Alam Double Storey Garden Home
- ADDITIONAL LAND 10' FT
============================
Asking Price: RM760k negotiable
============================
Property Details:
============
- Leasehold
- Bumi Lot
- Land Size: 24+10'x 55 (1,870 sqft)
- Built Up: 1,610 sqft
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Strata Title Unit
- Bare Unit (Never Occupied)
- VP On 2023
- Maintenance Fees RM 220
- Direction: Facing North East
- Gated Guarded
Clubhouse:
=========
- Guardhouse 24 Hours
- Community & Prayer Hall
- Futsal Court
- Gym & Nursery
- Playground
Contact:
0*****
Adibah
REN33467
- ADDITIONAL LAND 10' FT
============================
Asking Price: RM760k negotiable
============================
Property Details:
============
- Leasehold
- Bumi Lot
- Land Size: 24+10'x 55 (1,870 sqft)
- Built Up: 1,610 sqft
- 4 Bedrooms
- 3 Bathrooms
- Strata Title Unit
- Bare Unit (Never Occupied)
- VP On 2023
- Maintenance Fees RM 220
- Direction: Facing North East
- Gated Guarded
Clubhouse:
=========
- Guardhouse 24 Hours
- Community & Prayer Hall
- Futsal Court
- Gym & Nursery
- Playground
Contact:
0*****
Adibah
REN33467
Kemudahan
Kawalan keselamatan
Tempat letak kereta berbumbung
Kemudahan bersama
Bbq
Jalur lebar yang dilindungi
Kawalan keselamatan 24 jam
Taman komuniti
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 760,000.
Jalan Eco Grandeur 8, Eco Grandeur, Puncak Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,610 kps.
Pegangan Pajakan.