Eco Grandeur, Puncak Alam
Jalan Eco Grandeur 13/1C, Eco Grandeur, Puncak Alam, Selangor
Boleh dirunding
RM 1,280,000
5
BT
5
BM
2,720
kps (tanah)
RM 470.59
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Eco Grandeur
Semi-D Eco Grandeur Puncak Alam Open View For Sale
Double Storey Semi-D Home, Open View For Sale (Type S6)
Property Details:
- Leasehold, Non Bumi Lot
- Strata Title
- Built-Up: 2,516 sq ft
- Land Size: 34' x 80' (2,720 sq ft)
- 5 Bedrooms, 5 Bathrooms
- Brand New
- Facing South
- Gated & Guarded Community
- Maintenance Fee: RM400 +
Facilities:
- Swimming Pool, Gymnasium, Steam Room
- BBQ Pit
- Lounge, Multipurpose Courts
- Basketball Court, Futsal Court, Children Playground
Asking Price: RM1.28mil
Kindly PM for any viewing arrangements or enquiries.
Whatsapp
Ain
0*****
Property Details:
- Leasehold, Non Bumi Lot
- Strata Title
- Built-Up: 2,516 sq ft
- Land Size: 34' x 80' (2,720 sq ft)
- 5 Bedrooms, 5 Bathrooms
- Brand New
- Facing South
- Gated & Guarded Community
- Maintenance Fee: RM400 +
Facilities:
- Swimming Pool, Gymnasium, Steam Room
- BBQ Pit
- Lounge, Multipurpose Courts
- Basketball Court, Futsal Court, Children Playground
Asking Price: RM1.28mil
Kindly PM for any viewing arrangements or enquiries.
Ain
0*****
Kemudahan bersama
Male & female
Taman permainan
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,280,000.
Jalan Eco Grandeur 13/1C, Eco Grandeur, Puncak Alam, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,516 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.