The Wharf Residence, Taman Tasik Prima, Puchong

Jalan Tasik Prima 6/2, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor

RM 288,000

2+1

BT

2

BM

818

kps

RM 352.08

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501387420

Tentang The Wharf Residence

Brand New unit from Developer, The Wharf

The Wharf Residence, puchong

-2 room 2 bathroom
-818sqft
-1 Carpark
-Non bumi lot
-leasehold
-Brand new unit

*100% loan
*LPPSA loan
*Staff loan
*Kwsp withdrawal

RM 285k only
Kindly contact liew now
OlO 96O 968l

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 288,000.
Jalan Tasik Prima 6/2, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 818 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/11 ]