The Wharf Residence, Taman Tasik Prima, Puchong

Jalan Tasik Prima 6/2, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor

RM 298,000

2

BT

2

BM

795

kps

RM 374.84

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2014
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200501896

Tentang The Wharf Residence

Corner Lot High Floor 2 br 2 bath unit partially furnished with 1 c/p

The Wharf Condo - Tasik Prima
- High Floor
- Corner Lot
- 2r2b1cp (795 sqft)
- Partially Furnished
- Lake view
- Convenient Location with many eateries and amenities around

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 298,000.
Jalan Tasik Prima 6/2, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 795 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]