Taman Tasik Prima, Puchong

Jalan Tasik Prima 1/1, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor

Negotiable

RM 5,200,000

7+1

BT

8

BM

12,648

kps (tanah)

RM 411

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Banglo for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold (82 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501270727
check-small-f
8,000 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Tasik Prima

Amazing Lake View bungalow for sale at Puchong

2 storey bungalow for sale
Location: Taman Tasik Prima Puchong
- 24 hours gated & guarded
- Amazing lake view
- Land size 12,648 sqft
- Built up: 8000 sqft
- 7+1 bedroom, 8 bathrooms
- 4 car parks or more
- Very well kept & tasfully renovated
- 2 swimming pools:
Adult pool: L:12m x W: 4.5 to 6m x D: 1.2m
Kid pool: L: 6.8 m x W: 2.15m x D: 0.5m
- 2 bedrooms with mezzanine floor
- ⁠direction: north east
Amenities:
- Bandar Puteri Puchong : 11min/ 7.9km
- KLIA: 30 min
- KLCC : 30 min
- Cyberjaya: 24 min
- Lotus hyper market & eateries: 7 min
- Garden international school : 11 min
- ⁠asking price: 5.2mil nego
- Must view!
Call Carrey: 0*****

security-access-control-o

24-hour security

playground-o

Playground

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MEGAHARTA REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1215 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 5,200,000.
Jalan Tasik Prima 1/1, Taman Tasik Prima, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 8,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MEGAHARTA REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1215 ]