Taman Desiran Bayu, Puchong

Taman Desiran Bayu, Puchong, Selangor

Boleh dirunding

RM 495,000

3

BT

3

BM

1,080

kps (tanah)

RM 458.33

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Tanah rizab melayu
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501081414
check-small-f
1,280 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Desiran Bayu

Double Storey Terrace, Taman Desiran Bayu, Puchong

FOR SALE

Double Storey Terrace, Taman Desiran Bayu, Puchong

PROPERTY DETAILS:
- Type: Terrace
- Tittle: Master Tittle
- Status: Malay Reserved
- Built up: 1,280sqft
- Land Size: 1080sqft
- Bedroom: 3
- Bathroom: 3

=====================
ASKING PRICE: RM500(Nego)
=====================

For viewing arrangement please contact:
0*****

security-access-control-o

Keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

GREAT CASA REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1688 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 495,000.
Taman Desiran Bayu, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,280 kps.
Tanah Rizab Melayu.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

GREAT CASA REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1688 ]