Sierra 3 Avens, 16 Sierra, Puchong

Persiaran Sierra Utama, 16 Sierra, Puchong, Selangor

RM 1,035,000

4

BT

4

BM

2,476

kps (tanah)

RM 418

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500384326
check-small-f
2,540 kps luas pelan lantai

Tentang Sierra 3 Avens

Bandar 16 sierra bank lelong 2 storey end lot house

~no:++,jalan sierra 3/8,bandar 16 sierra,puchong,selangor

~gated&guarded
~leasehold
~land area:2476sf
~reserve price:Rm 1,035,000
~lelong date: March 2026

**bank lelong proprety follow address view outside only

**bank lelong proprety need prepare 10% deposit of auction price
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MEGAHARTA REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1215/1 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,035,000.
Persiaran Sierra Utama, 16 Sierra, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,540 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MEGAHARTA REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1215/1 ]