Pulau meranti, Puchong

Pulau meranti, Puchong, Selangor

RM 298,000

5,000

kps

RM 60

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 106112354
check-small-f
5,000 kps luas tanah
check-small-f
RM 59.60 psf (tanah)

Tentang hartanah ini

Bunglow Lot for sale

Bunglow Lot for sale @ Pulau Meranti Puchong. Geran Individu.

=========================================
Asking Price: RM298,000 ( NEGO) / RM60.00 SQFT
=========================================

Details:
- Leasehold
- Chinese Owner
- SAle Below Market
- Non bumi lot
- Keluasan: 5000 sqft

- ELITE

Kindly Contact For Further Information & Viewing Appointment:
Eddy 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WINPROP REALTY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 298,000.
Pulau meranti, Puchong, Selangor.
5,000 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

WINPROP REALTY SDN BHD