Puteri Bayu Apartment, Bandar Puteri Puchong, Puchong

Jalan Puteri 11/1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor

RM 368,000

3

BT

2

BM

900

kps

RM 408.89

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2000
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 104684036

Tentang Puteri Bayu Apartment

Corner Unit Newly Refurbished

Puteri Bayu Apartment @ Bandar Puteri
Asking price: RM368,000 (Negotiable)
Size: 900sf
Bedroom: 3
Bathroom: 2
Carpark: 2

+ Sitting on elevated land

For more information or to schedule a viewing of the actual unit, please
WhatsApp www.h*****
Call +6*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 368,000.
Jalan Puteri 11/1, Bandar Puteri Puchong, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]