Puchong Utama Court 2, TAMAN PUCHONG UTAMA, Puchong
Bandar Puchong Utama Jalan Puchong Utama 6, TAMAN PUCHONG UTAMA, Puchong, Selangor
RM 193,000
3
BT
2
BM
750
kps
RM 257.33
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Puchong Utama Court 2
1st Floor Unit, Limited!
*** Puchong Utama Court 2 ***
- Freehold
- 750sf
- 3 Bedroom 2 Bathroom
- 1st Floor unit , Limited
- Basic unit
- 24th hour security
- RM195k
* Pictures are for illustration purposes unless stated, actual unit might differ*
* Kindly contact Jess +6***** for viewing & details. Thanks.
Please Call Jess +6*****
Email : k*****@*****
- Freehold
- 750sf
- 3 Bedroom 2 Bathroom
- 1st Floor unit , Limited
- Basic unit
- 24th hour security
- RM195k
Please Call Jess +6*****
Email : k*****@*****
Kemudahan bersama
Nursery
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 193,000.
Bandar Puchong Utama Jalan Puchong Utama 6, TAMAN PUCHONG UTAMA, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 750 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.