Pangsapuri Sri Mekar, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong
Jalan Tempua 3, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor
RM 390,000
3
BT
2
BM
1,105
kps
RM 352.94
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pangsapuri Sri Mekar
1st Floor 1105sqst Freehold Sri Mekar Apartment Bandar Puchong Jaya
1ST FLOOR Freehold with Strata Title @ Sri Mekar Apartment
Bandar Puchong Jaya NR IOI MALL LRT & Sunway
Property Details :
* Built Up Size 1105 sqft
* 3 Bedrooms 2 Bathrooms
* 1 Private Parking Lot
* 24 hrs Security
~ 3 mins IOI MALL dan LRT
~ 5 mins TESCO
~ 5 mins GAINT dan Bandar Kinrara
~ 8 mins SUNWAY dan PJ
Please Contact me for information and appointment to viewing
*** Whatsapp / Call Now MAVIS
o1693o8876
o1693o8876
Bandar Puchong Jaya NR IOI MALL LRT & Sunway
Property Details :
* Built Up Size 1105 sqft
* 3 Bedrooms 2 Bathrooms
* 1 Private Parking Lot
* 24 hrs Security
~ 3 mins IOI MALL dan LRT
~ 5 mins TESCO
~ 5 mins GAINT dan Bandar Kinrara
~ 8 mins SUNWAY dan PJ
*** Whatsapp / Call Now MAVIS
o1693o8876
o1693o8876
Kemudahan
Balkoni
Taman peribadi
Kemudahan bersama
Bbq
Dewan badminton
Kawalan keselamatan 24 jam
Kolam renang
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 390,000.
Jalan Tempua 3, BANDAR PUCHONG JAYA, Puchong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,105 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.